Ana Sayfa » , , , » Kılıçdaroğlu: 'Sende Allah korkusu varsa o koltuktan derhal ayrıl'

Kılıçdaroğlu: 'Sende Allah korkusu varsa o koltuktan derhal ayrıl'

Yazar Blogspot on 28 Şubat 2014 Cuma | 13:19


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çanakkale’deki miting ardından Lapseki İlçesi ile Umurbey ve Çardak Beldeleri’ni ziyaret etti

Umurbey’de vatandaşları selamlayıp, bir süre sohbet eden CHP lideri Kılıçdaroğlu, daha sonra Lapseki'ye geçti. Burada Çınaraltı Meydanı’nda seçim otobüsünün üzerinden, yaklaşık 2 bin kişiye seslenen Kılıçdaroğlu, "CHP yenilendi. Yeni CHP’de kimsenin kılık kıyafetine artık karışmıyoruz. Yurttaşlarımız istedikleri gibi başlarını kapatabilir, giyinebilir" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Lapseki Belediye Başkan Adayı Ayhan İnan için 30 Mart’taki yerel seçimlerde oy istedi. Buradaki konuşmanın ardından Çardak Beldesi’ne geçen Kılıçdaroğlu, partisinin belde belediye başkan adayı İsmail Çağlar’ın seçim bürosunun açılışını yaptı. Seçim bürosunun açılışı sonrası Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler Çanakkale’ye döndü.
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partililer biraraya geleceği yemek için gittiği Kolin Otel’de, gazetecilerin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Reza Zarrab ve bakan çocuklarının tahliyesiyle ilgili 'Hak yerini buldu' demesinin hatırlatması üzerine, "Bir hırsızdan da başka türlü yanıt beklenemez” dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Türkiye Haberleri,Siyaset,Ekonomi,Yerel Seçimler,Spor - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..